אדריכל בשרון

השרון, המכונה גם מישור החוף התיכון, הוא חבל ארץ בארץ ישראל. מקור השם 'שרון' הוא במילה האכדית "שָרנֻ", שפירושה יער – שכן עד התקופה העות'מאנית היה האזור מיוער בצפיפות. ידוע לכל כי הגדרת ה”מרכז” בארץ היא הגדרה סובייקטיבית אשר משתנה משנה לשנה ובהשוואה למה שהיה נחשב למרכז הארץ לפני כ-20 שנים – היום אין בכלל מה להשוות. מרכז הארץ התרחב לו ובהרבה מאוד ואזור השרון הוא חלק בלתי נפרד ממנו. מה שגרם לאדריכלים בשרון לשנות קצת תפיסה ולהתאים את עצמם גם לבנייה הרוויה הקיימת באזור בעיקר בנתניה וכפ"ס. בשאר אזורי השרון רובה ככולה של הבנייה היא בתים פרטיים וצמודי קרקע .אדריכל בשרון חייב לדעת לנצל את זה לטובתו ולתכנן בית שידבר באותה שפה עם השטח והאזור בו הוא נבנה ולא יהיה מנותק ומנוכר מהסביבה. לרוב הדרישה להכניס את הטבע פנימה ולקשור בקשר ישיר את החוץ והפנים, שימוש בחומרים טבעיים שנותנים הרגשת חמימות וביתיות. אדריכל בשרון עובד מול וועדות תכנון ובניה רבות כמו: שרונים,חוף השרון,רעננה,כפ"ס ונתניה . לכן האידיאל הוא לעבוד עם אדריכל מהשרון שמכיר ומודע למגבלות התכנון ודרישות הוועדות השונות. סגנון הבנייה הנפוץ של האדריכלים בשרון הוא בעיקר כפרי ומודרני ובהרבה מקרים יהיה גם שילוב של שניהם. כפרי בגלל מה שאזור השרון מכתיב לנו השטחים הפתוחים הפרדסים החורשות וכמובן המושבים.

אדריכל משה אלמוג בית פרטי בנתניה: שילוב של קשטות ערביות עם תריסי עץ אירופאים בתוספת גג רעפים כפרי. מודרני הידוע לרוב גם כסגנון הבאוהאוס זהו הסגנון הנפוץ והפופולרי בימינו אנו . אדריכל בשרון ישאף לשלב את 2 הסגנונות האלה בהרמוניה מושלמת . לאחרונה אנו נתקלים יותר יותר בחזרה של הסגנון הברוטליסטי שהכתיב בעבר האדריכל השוויצרי לה קורווזיה שמתאפיין בעיקר בבטון חשוף ומתועש ,הסגנון מתאים במהותו לבנייה מתועשת ואדריכל בשרון ישלב סגנון זה בעיקר במבני ציבור. מתוך כל הסגנונות האלה בתוספת הסגנון האקלקטי שמתאפיין בחזיתות מרשימות וקישוטים משלל גדול של תרבויות בשילוב של האדריכלות הערבית מסורתית שמתאפיינת בשימוש רב בקשתות מחודדות או קשתות פרסה מוריות, עיטורים מזרחיים, גגות שטוחים וכיפות, ריבוי מרפסות, ואפילו אלמנטים תנ"כיים כגון קרנות מזבח. שילוב של כל הזרמים והסגנונות האלה ייצר לנו את מה שאנחנו מכנים אדריכלות ארץ ישראלית .

פרופ' יחיאל רוזנפלד צילום: ללא קרדיט

אדריכלים מומלצים בשרון

אדריכלים בשרון

לכל בית יש את הסביבה שלו ויש את הלקוחות שבונים אותו ורוצים שישרת אותם בצורה היעילה והאסתטית ביותר. אדריכלים בשרון, שמקבלים אתגר של בניית בית ויש להם גם שירותי עיצוב פנים, מצליחים ליצור מכלול הרבה יותר שלם ומתואם כאשר הם משלבים יחד את המיומנויות המקצועיות שלהם, ומתבססים על ניסיון מקצועי רב שנים וידע רב בתחום. כשאתם בונים בית אתם רוצים לקבל את התמונה השלמה שלו מבפנים ומבחוץ ולכן משרד כזה כמו משרד אלמוג אדריכלים יכול לספק לכם אותו. בזכות הניסיון הרב כאדריכלים ומעצב פנים בשרון, הבית שלכם ייראה בדיוק כמו שרציתם בצורה הרמונית.

היתרונות של משרד אדריכלים בשרון שמציע גם עיצוב פנים

  • למשרד שמציע גם אדריכלות וגם עיצוב פנים יש חזון שלם יותר לבית שלכם. כל מפרט טכני וכל תכנית אדריכלית, נשענים על מכלול של פרטים שחייבים למצוא את הביטוי שלהם בתמונה השלמה הכוללת. את הבית הגמור אפשר לראות בעיני הדמיון אם יש אדריכלים במרכז שיכולים להדמות לכם אותו בדיוק רב שכולל את המפרט הפנימי של עיצוב הפנים. זה יהיה הגיוני ומובן יותר כשרואים את הבחירות המיוחדות שעושה האדריכל בבניית הבית בצורה זו או אחרת וישתלב היטב גם בחזון שלו לעיצוב הפנים, על פי טעמכם והצרכים שלכם.
  • כשמשלבים כוחות ובונים בית, מהרגע של הגשת התכניות ועד קבלת המפתח לבית מאובזר היטב, מקבלים את כל השירותים במקום אחד בצורה יעילה וחסכונית בזמן ובמשאבים נוספים. יש מי שדואג לכל ההליכים והשלבים של בניית הבית מבחינה ביורוקרטית וגם מעשית ומקצועית בשטח, ואפשר לדעת בדיוק איפה אתם עומדים בכל שלב. המשרד מלווה אתכם ובונה את הבית יחד אתכם עד הרגע שבו נכנסים לבית גמור ומעוצב.
  • כשנותנים למשרד אחד לעשות את העבודה, לא צריך לחזור שוב ושוב על הרעיונות שלכם ועל תפיסת העולם שלכם לאנשי מקצוע חדשים. זה יעיל יותר משום שמרגע שמצאתם שפה משותפת, הכל מתבצע בדיוק לפי רצונכם.

משרד שהוא בית לאדריכלים בשרון

שירותי "אלמוג אדריכלים" ניתנים לכם מתכנון אדריכלי של הבית ועד עיצוב הפנים השלם שלו, כדי שתוכלו להיכנס לבית שנבנה בהתאם לחזון שלכם ובצורה הרמונית ואחידה של משרד מקצועי ומנוסה אחד.

משרד אדריכל בשרון

אדריכלים מומלצים בשרון

כשאתם בונים בית, אתם רוצים ללא ספק את אנשי המקצוע הטובים ביותר לפי הטעם שלכם ולפי התקציב שעומד לרשותכם. אדריכלים מומלצים בשרון, יכולים לבנות לכם את הבית בצורה מושלמת וכדי לבחור בהם אתם צריכים לגבש את תפיסת העולם ואת החזון שלכם לגבי הבית שאתם רוצים לבנות. חשוב לקבל המלצות של אנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם וגם להתייחס לקריטריונים נוספים שיש לקחת בחשבון. ככל שיש למשרד יותר מה להציע לכם, שמדבר אליכם בסגנון ובשירות, כך גם נכון יותר לעבוד אתם. משרד אלמוג אדריכלים מציע לכם ניסיון רב ואת היתרון הגדול שבשילוב אדריכלות עם עיצוב פנים, כדי שהבית ייראה שלם ומושלם בסופו של דבר.

כיצד לבחור אדריכלים מומלצים בשרון?

  • התחילו בהמלצות של אנשים על שיטות העבודה ועל התקשורת הטובה עם אדריכלים שהם מכירים, משום שבסופו של דבר זה מה שקובע את טיב העבודה. אדריכלות היא לא רק תכנון הבית אלא בנייתו ממש בשטח והגשת כל התכניות לאישור וריצה אחר מסמכים ואישורים שונים. ככל שהאדריכלים יותר מנוסים ויעילים בשלב זה בתהליך, כך זה מבטיח לכם עבודה חלקה יותר במסלול מכשולים ידוע שנקרא "בניית בית ישראלי".
  • הכימיה ביניכם חשובה ולו רק כדי שתוכלו לקבל הסברים בכל שלב על מצב העבודה בשטח ועל הפיקוח עליה. גם שלב התכניות והעיצוב שאתם רואים בחזון שלכם, בעיקר חלוקת החללים לפי מה שביקשתם והיחס לשטח ולקרקע של הבית שעליה הוא יעמוד, כל אלה קובעים את טיב ההתקשרות ביניכם ועד כמה יש לכם סיכוי להתקדם בצורה חלקה בזמן העבודה גם כשיש משברים ותקלות בעבודה. זה למעשה נותן לכם מושג עם מי אתם עובדים ועד כמה הוא דואג לכם בשטח.
  • יצירתיות ומקוריות מוערכים מאוד במיוחד אצל מי שיש לו רעיונות מעצמו לבית שלו ורוצה למצוא שפה משותפת עם האדריכל. כשיש במשרד גם מעצבי פנים שנותנים שירות יחד עם האדריכלות, כל החלום שלכם עובר לפסים מעשיים בדיוק כמו שצריך מבלי לחלק את העבודה בין כמה אנשי מקצוע.

אדריכלים מומלצים בשרון כי המקצועיות היא מעל הכל

"אלמוג אדריכלים" מציע לכם שירותי אדריכלות ועיצוב פנים המבוססים על שילוב כוחות של אנשי מקצוע בתחומים אלה, לאחר שנים רבות של ניסיון ובניית בתים מגוונים בישראל.

אדריכל בשרון

בבנייה ותכנון של בתים ישנם מספר די גדול של אנשי מקצוע המשתלבים אל הליכים אלו, בין אם מדובר בקבלן ביצוע, קבלן חשמל, אנשי אינסטלציה וכמובן אדריכל בשרון או מתל אביב. מהותו של תפקיד האדריכל החל עוד מימי יוון העתיקה ונחשב אז לאיש המקצוע המרכזי בהליך הבנייה, אשר היה אחראי על כל הליך הבנייה וניצח כמובן על תכנונו. אך מאז יוון העתיקה עברו שנים רבות וחיפוש אחר אדריכל בכל עיר בארץ ידרוש מאיתנו לבצע סינון לא קטן, על מנת לקבל את איש המקצוע המתאים לתכנון שלנו. לכן בחיפוש אחר אדריכלים מומלץ להגיע אל משה אלמוג אדריכל ומעצב פנים.

איך לבחור אדריכל בשרון

בחיפוש אחר אדריכל בשרון יש להישען על גבי מספר פרמטרים עיקריים, אשר יוכלו לעזור בהתאמה בין התכנון המבוקש לבין אפשרויות הביצוע. לכן הפרמטר הראשון הוא הניסיון של איש המקצוע בסוג הבנייה הדרושה, בין אם מדובר בבנייה של גן ילדים עם זיקה ברורה אל הטבע ובין אם מדובר במבנה מגורים המשלב מרפסות שוות לכל קומה. ניסיון מוכח יוכל להעניק לא רק הבטחה לעבודה יעילה ואפקטיבית, אלא גם יכולת יצירתית הן במתן פתרונות עבור בעיות שיצוצו בעתיד ועד לסגנון עיצובי מעולה. בנוסף יש כמובן לוודא כי בעלי הנכס או המבקשים בעיצוב או התכנון של הנכס, אכן מתחברים לסגנונו של האדריכל הן ברמה האישית וביכולת עבודה משותפת והן ברמה התכנונית.

מאפיינים נוספים שיש לקחת בחשבון

מלבד הנדבך התקשורתי הכל כך משמועתי בזמן תכנון הבית, חשוב גם לוודא כי אדריכל בשרון או בכל עיר אחרת הוא גם בעל רישיון בתוקף ובעל ההסמכה המתאימה. שכן בחירה באדריכל שאינו בעל ההכשרה המתאימה עלולה להוביל לא רק לעיצוב שלא יהיה לטעמנו, אלא במקרים גרועים מכך כמו סיכון חייהם של היושבים בבית או אי קבלת טופסי אכלוס סופיים. לכן חשוב לבחור איש מקצוע אמין, מנוסה ובעל הכשרה מתאימה לתכנון שנבקש לעשות. לכן אחת ההמלצות יהיה לא אחר מאשר משה אלמוג אדריכל ומעצב פנים המציע ניסיון של מעל ארבעים שנים בתחום האדריכלות.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים

    דילוג לתוכן