סגנונות עיצוב

כאשר מדובר בסגנון ועיצוב הבית אי אפשר שלא להתעלם ממגוון הסגנונות, אשר הצליחו לעשות עלייה ארצה דרך מגוון רחב של פלטפורמות ומדיות שונות. סגנונות עיצוב אלו תורמים בשנים האחרונות בעיצוב הבתים בישראל במנעד צורות, החל מסגנונות אירופאים ונורדים ועד לסגנונות כפריים וצרפתיים. סגנונות אלו דורשים לא פעם התאמה בין מגוון רחב של פריטים, אשר עשויים להשפיע על בחירה של כיסאות הישיבה, מפות ספות ועוד לא מעט רהיטים ואפילו אביזרים חשמליים. ומכיוון שתכנונים ועיצובים אלו עלולים לגעת בלא מעט אזורים בבית, מומלץ לכל הפחות להיוועץ עם אדריכל פנים מנוסה. ואחד המומלצים בתחום הוא לא אחר מאשר משה אלמוג אדריכל ומעצב פנים, אשר מגיע עם ניסיון רב בעיצוב ותכנון בתים.

סגנונות עיצוב חמים

סגנונות עיצוב הפכו בשנים האחרונות להרבה יותר טרנדים ונגישים, כאשר היכולת לבצע התאמה בין כלים סניטריים המעוצבים בצורה מינימליסטית, ניתנים כיום באמצעות שידות יוקרתית ועד אל שידות מאיקאה. היכולת הזו הביאה לא רק לפריחה של הסגנון המינימליסטי ברחבי הבתים בישראל, הדורש רהיטים עם קווים חדים, מעט רהיטים ופרטי נוי וצבעים שבמרבית המקרים יהיו אחידים וברוב חלקי הבית. עיצוב נוסף ולא פחות פופולרי בישראל הוא כמובן העיצוב התעשייתי, אשר מצליח להשתלב בלא מעט בתים פרטיים. עיצוב זה בדומה לעיצוב המנימליסטי(אבל לא), מציע שילוב של צינורות חשופים, רצפות בטון מלוטשות וגם שילוב בין צמחייה וריהוט עץ מלא.

סגנונות נוספים

מלבד סגנונות עיצוב אותם הזכרנו עד כה, מתקיימת בישראל סצנה די מושקעת של עיצוב בתים המובילה גם לעיצובים ממגוון מקומות בעולם. אחד מאותם עיצובים הוא העיצוב הסקנדינבי המגיע עם חלונות גדולים, צבעים בדמות ירוק, כחול, אפור ולבן. יחד עם כל אלו ישנו שילוב בין פרטי הנוי בבית, כמו שטיחים ועד אל שמיכות הכרבול המאפשרות גם תחושה של נעימות בין הצבעים הקרירים. כמובן שישנם בתים המצליחים לשלב כמה סגנונות עיצוב, בין אם מדובר בעיצוב סקנדינבי ובין עיצוב מינימליסטי בצורה מתוחכמת במיוחד. ובקבלת ייעוץ ושירותי עיצוב מעולים, מומלץ לפנות אל משה אלמוג אדריכל ומעצב פנים

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים

    דילוג לתוכן