עיצוב פנים יוקרתי למשרדים
10 ביולי 2018
מהו תכנון אדריכלי נכון?
10 ביולי 2018

עיצוב פנים דירות יוקרה

עיצוב פנים מושלם "Total Design" , בא למעשה לתרגם ולתאם את צורכי המזמין לסביבה שלו. במהלך חיינו אנו נמשכים לסגנונות עיצוב שונים, רוצים את זה וגם את ההוא, אבל בלי לוותר על האופציה השלישית. עיצוב מטבח מודרני אבל במראה כפרי של "פרובנס-טוסקנה".

רוצים סלון עם אריחים מצוירים מזרחיים אבל קמין אירופאי. משתוקקים לאמבטיה מלכותית, אבל תהיה צמודה לחדר שינה "יפני" מינימליסטי. השילוב בין כל אלה, יכול להתגלות כרעיון מנצח, אבל גם עלול להוביל לתוצאה לא הרמונית ומאכזבת. עיצוב פנים יוקרתי בא לשלב בין פונקציונאליות ואלגנטיות ברמה הגבוה ביותר, לדוגמא: המרכזיות של חדר המגורים-הסלון, הופכת אותו ל"מדורת השבט" של הבית. אך המדורה הזו ניתן להפוך מהלכה למעשה, ע"י הכנסת קמין מעוצב יותר מרדיאטור ומסוגנן יותר ממזגן, ומפיץ חום כשניהם יחדיו – שילוב מנצח של יופי ונוחות.
עוד שילוב מנצח כזה הוא משחק בפריטים עיצוביים כמו פסלים, כדים ותמונות. די בפסל או בתמונה מקורית ויפהפייה, כדי למשוך את תשומת הלב של המסתכל וכך לייצר בחדר אופי וסגנון ייחודיים ואישיים. אדריכלות אמיתית אינה פנטזיה עיצובית, אלא דיאלוג בין המשתמש וסביבתו, לפעמים היא נהפכת לאומנות.

11